Про фахівця

Освіта: Ленінградський санітарно-гігієнічний медичний інститут ім.Мечникова, спеціальність - медико-профілактична справа (1992 р.); Одеський ун-т ім. Мечникова, спеціальність - психологія (2005 р.)

Досвід консультування з 2005 р. Працювала практичним психологом у громадській організації МНШУ м. Южного: практикувала індивідуальне та групове консультування, вела протягом кількох років жіночий клуб. У 2015 р. повністю поринула у психологічну діяльність. Працювала психологом в Ірпінському військовому госпіталі у відділенні психологічної реабілітації з жовтня 2016 року по вересень 2017 г., робота з учасниками АТО, переселенцями.

Досвід роботи практичним психологом в школі 2016 р. - 2022 р.

З 2018 року почала практикувати онлайн консультування. Пройшла навчання в школі маркетингу. З серпня 2020 р. активне онлайн-консультування. Працюю в напрямку логотерапії - набуття сенсу, довіри і радості в житті, відновлення внутрішньої сили.

Автор індивідуальної програми "Як подолати тривожність, самотність, хвороби та знайти внутрішню силу", жіночого ретриту "Як повірити в себе, покращити самопочуття та відновити імунітет у період корону кризи"; підліткової програми "Як подолати тривожність і посилити впевненість у собі", тренінгу з психосоматики "Пошук джерела емоційних сил".

Проведення тренінгів за темами «Профілактика тривожності при складанні ДПА та ЗНО», «Компас вибору професії», «Персональна Трансформуюча Метафора", «Стратегія Роду», "Як подолати тривожність і самотність і знайти внутрішню силу", тренінгової 7-денної програми "Відкрий своє Призначення ".

З початку війни працюю у Франції із переселенцями з України. Помогаю людям адаптуватися до умов нового життя: регулярно проводжу групи психологічної підтримки, тематичні тренінги, консультую підлітків, жінок;  сімейна психотерапія.

Головним у своїй роботі вважаю: у всьому можна знайти сенс, кожна людина - неповторна, до кожного - індивідуальний підхід.